• Dzień Składanki i Łamigłówki

• 29.01.2023
        • 29 stycznia obchodzimy Dzień Składanki i Łamigłówki. To ciekawe święto, w którym zachęcamy do rozwiązywania rebusów, krzyżówek, łamigłówek, sudoku, układanie puzzli i tangramów oraz innycch zabaw logicznych. 29 stycznia wypada w niedzielę ale nie możemy ominąć tak ważnego święta wszystkich bystrzaków. 30 stycznia przynosimy do szkoły swoje ulubione gry, łamigłówki i puzzle! Podczas przerw lub wybranych z nauczycielem lekcji razem gramy, główkujemy i bawimy się. Niech wygra spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie i zabawa.

Dzien łamigłówki przygotowały: Pani Ewelina Ćwikowska pedagog wspomagający i Pani Alicja Grabowska logopeda.

• 13.01.2023
        • 5 stycznia 2023 roku uczniowie naszej szkoły poprzez JASEŁKA przypomnieli całej społeczności szkolnej cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. Nasi artyści zaangażowani całym sercem sprawili, że radość z narodzin Jezusa Chrystusa ma niepowtarzalny urok. Jest pełen wzruszenia i spotkań z najbliższymi. Każdego roku czekamy na nie z niecierpliwością.

W przedstawieniu wzięło udział ponad 60 osób. Byli to uczniowie klas: "0", 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 8c oraz 8d. Główne role zagrali uczniowie z klasy 8d.

Nauczyciele zaangażowani: Martyna Kosińska (wybór scenariusza), Łucja Marasek (odpowiedzialna za JASEŁKA oraz przygotowanie klas 5-8; zapewnienie strojów i dekoracji), Marzenna Kazimierczuk (przygotowanie klasy "0" oraz pomoc podczas prób całego przedstawienia), Barbara Czech (przygotowanie i wykonanie dekoracji oraz stylizacja i ubiór młodych aktorów), Andrzej Kosiński (aktor w przedstawieniu), Andrzej Kolad (pomoc logistyczna i opiekuńcza), Hanna Murzyn oraz Dorota Pach (pomoc w przygotowaniu klasy "0"), Piotr Michalczuk (pomoc techniczna), Maciej Świtka (przygotowanie nagłośnienia), Joanna Brzozowska (zdjęcia).

Szczęśliwego Nowego Roku!

• Nagrody za udział w Programie "Szkoły Pełne Talentów" Lidla są już u nas w szkole!!!

• 13.01.2023
        • Od października nasza szkoła brała udział w Akcji "Szkoły Pełne Talentów" Lidla. W tym tygodniu dotarły do nas pierwsze zamówione nagrody. Klasy starsze mogły cieszyć się z zestawów do eksperymentów elektrycznych. Najmłodsi będą mogli odkrywać i rozwijać swoje talenty artystyczne podczas czasu spędzonego w świetlicy szkolnej, a to wszystko dzięki bogatemu zestawowi plastycznemu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbieranie Talenciaków!