• Wydarzenia

• W dniu 8 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej Nr 212 odbył się Międzyświetlicowy Turniej Gry w Warcaby. Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie klasy 3b - Tymon i Hubert. Humor chłopcom dopisywał choć nie brakowało zdrowej rywalizacji. Udało się im zdobyć podium - drugie i trzeci miejsce!

• BAL KARNAWAŁOWY 2024 W ŚWIETLICY

• Wydarzenia

• Andrzejki w świelicy - prezentacja multimedialna o staropolskich obyczajach oraz wspólne wróżby

• Wydarzenia

• Uczniowie klas drugich uczęszczający do świetlicy, brali udział w Ogólnopolskiej Kampanii BohaterON w Twojej Szkole 2023. Celem kampanii była edukacja historyczna mająca na celu upamiętnienie uczestników Powstania Warszawskiego. Uczniowie w czasie zajęć zapoznali się z historią Powstania Warszawskiego oraz wykonali prace plastyczne pt. "Dumni z Powstańców". Klasa 2c odwiedziła również miejsca pamięci znajdujące się w pobliżu szkoły.

• Wydarzenia

• W listopadzie odbyła sie trzecia już edycja Turnieju wiedzy o Harrym Potterze. W zawodach wzięli udział uczniowie klas 1-3 uczęszczający do świetlicy. Rywalizacji towarzyszyła super zabawa. Wyłonieni zostali sami mistrzowie i arcymistrzowie, posiadający ogromną wiedzę o przygodach Harrego Pottera.​​​​

W październiku odbył się w świetlicy konkurs na jesienny zielnik "Jesiennik"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pięknych prac wykonanych przez naszych uczniów.